Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe wiele perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.